Stiefel Laboratories jest jedyną firmą farmaceutyczną ze 160 letnim doświadczeniem w dermatologii. Troska o zdrowie skóry zawsze była w centrum naszych zainteresowań. Dzięki temu możemy powiedzieć, że Stiefel stał się największą firmą dermatologiczną na świecie, zatrudniającą ponad 3000 pracowników w ponad 30 krajach oraz firmą, której produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Rodzina państwa Stiefel od pokoleń aktywnie rozwijała receptury swoich produktów, skupiając się na pielęgnacji zdrowej skóry jak również leczeniu skóry dotkniętej schorzeniami dermatologicznymi. Każdego roku firma Stiefel, wprowadzając swoje produkty na światowe rynki, stara się kontynuować rozpoczete przez pierwszych załozycieli zobowiązanie do dbałości o zdrowie i jakość życia osób na całym świecie.

Potomkowie pierwszych założycieli firmy Stiefel uznali za stosowne stworzenie globalnej firmy zarządzanej przez lokalnych przedstawicieli każdego z krajów. Nastawienie na rozwój i budowanie więzi na szczeblach lokalnych jest jednym z sekretów sukcesów firmy.

 

right image